chalazal سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی

chalazal: سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی روزنامه های صبح تیتر یک روزنامه تاپ نیوز

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + دندان مصنوعی، راز جنایت را فاش کرد

مرد معتاد گمان نمی‌کرد جا ماندن دندان مصنوعی‌اش در مزرعه کلم راز جنایتی را که مرتکب شده، فاش می‌کند.

عکس + دندان مصنوعی، راز جنایت را فاش کرد

دندان مصنوعی، راز جنایت را فاش کرد +عکس

عبارات مهم : جنایت

مرد معتاد گمان نمی کرد جا ماندن دندان مصنوعی اش در مزرعه کلم راز جنایتی را که مرتکب شده، فاش می کند.

به گزارش جام جم، اوایل بهمن سال گذشته مردی با پلیس کرج تماس گرفت و از کشف جسد مردی معتاد در مزرعه کلم در نزدیکی کارخانه موزائیک سازی حوالی آق تپه مهرشهر خبر داد.

ماموران همراه ابراهیم مرادی،کشیک قتل دادسرای جنایی کرج در محل حاضر شدند. آنها مشاهده کردند مرد جوان با ضربه های مرگبار چاقو از پای درآمده و ساعاتی از فوت وی می گذرد. با هماهنگی قضایی جسد او به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

عکس + دندان مصنوعی، راز جنایت را فاش کرد

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه 22 دادسرای جنایی کرج و دستور بازپرس پرونده تحقیقات پلیس جنایی استان البرز جهت رازگشایی از این جنایت شروع شد. ماموران در تحقیقات اولیه از کارکنان کارخانه متوجه شدند افراد معتاد اطراف کارخانه پرسه می زنند و مدام در مزرعه کلم در رفت و آمد هستند.

در این مرحله ماموران مزرعه را زیر نظر گرفتند تا این که متوجه دو مرد معتاد شدند که در حال نزدیک شدن به مزرعه هستند. ماموران به تحقیق از این دو نفر پرداختند که معلوم شد، آنها مقتول را می شناسند و او را روزی که قتل رخ داده، در حال مشاجره با مردی معتاد به نام یعقوب دیده اند. با کشف این سرنخ احتمال قتل از سوی یعقوب مطرح شد.

مرد معتاد گمان نمی‌کرد جا ماندن دندان مصنوعی‌اش در مزرعه کلم راز جنایتی را که مرتکب شده، فاش می‌کند.

ماموران همچنین در جست وجوهایشان در اطراف مزرعه کلم، دندان مصنوعی پیدا کردند و احتمال دادند متعلق به عامل جنایت باشد.

تیم جنایی زمانی که جهت یافتن صاحب این دندان از معتادانی که در محل جنایت پرسه می زدند، تحقیق کردند، دریافتند دندان مصنوعی متعلق به یعقوب هست. همین سرنخ کافی بود ماموران اطمینان یابند او در این جنایت نقش داشته است.

در ادامه تحقیقات ماموران نشانی منزل او را در یکی از محله های کرج یافتند؛ ولی زمانی که جهت بازداشت او در آنجا حاضر شدند، معلوم شد یعقوب از منزل فرار کرده و خانواده اش نیز از او خبری ندارند.

عکس + دندان مصنوعی، راز جنایت را فاش کرد

جست وجوهای پلیس جنایی جهت یافتن متهم به قتل فراری ادامه داشت تا این که ردپای او چند روز پیش در شهر بندرعباس به دست آمد.

ماموران با هماهنگی قضایی به بندر عباس اعزام شدند و با دستگیری متهم، به فرار او آخر دادند.

مرد معتاد گمان نمی‌کرد جا ماندن دندان مصنوعی‌اش در مزرعه کلم راز جنایتی را که مرتکب شده، فاش می‌کند.

عامل جنایت جهت ادامه تحقیقات به اداره قتل پلیس آگاهی استان البرز انتقال یافته شد و در تحقیقات اولیه هر گونه جنایتی را انکار کرد، ولی زمانی که در مواجهه حضوری با شاهدانی که او را روز جنایت دیده بودند، قرار داده شد سکوت خود را شکست و به قتل مرد معتاد اعتراف کرد.

متهم به قتل به افسر تحقیق گفت: من و مقتول هر دو معتاد و کارتن خواب بودیم. او مدتی پیش جهت تهیه مواد 40 هزار تومان از من پول گرفت و حاضر نبود بدهی اش را بپردازد. همین باعث بروز درگیری و دعوا میان ما شد. چند بار درگیری ما با میانجیگیری دوستانم آخر یافت تا این که روز جنایت او را که جهت مصرف موادمخدر به مزرعه کلم رفته بود، دیدم.

عکس + دندان مصنوعی، راز جنایت را فاش کرد

وی افزود: با دیدن وی در مزرعه با هم دعوا کردیم. از او خواستم بدهی 40 هزار تومانی اش را بعد دهد که حاضر به این کار نشد. دعوایمان شد. او با برداشتن قطعه سنگی ضربه ای به سرم زد که زخمی شدم. بسختی از دست وی رها شدم. همان موقع با چاقویی که همراه داشتم ضربه هایی به او زدم. در جریان این درگیری دندان مصنوعی ام روی زمین افتاد و گم شد. من هم از وحشت فرار کردم.

متهم به قتل ادامه داد: شب هنگامی که که جهت یافتن دندان مصنوعی دوباره به حوالی مزرعه بازگشتم، از طریق چند مرد کارتن خواب شنیدم مردی در آنجا زخمی و فوت شده است هست. با شنیدن مشخصات مقتول متوجه شدم او همان مرد بدهکار هست. ساعاتی اطراف را جست وجو کردم و زمانی که دندان مصنوعی ام را پیدا نکردم، از وحشت لو رفتن ماجرا، محل را ترک کردم. مدتی در خیابان های شهر پرسه زدم. بعد هم به بندرعباس رفتم که در آنجا پلیس مرا بازداشت کرد.

متهم به قتل با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه 22 دادسرای جنایی کرج روانه زندان شد.

واژه های کلیدی: جنایت | دندان | مزرعه | معتاد | تحقیقات | دندان مصنوعی | دندان مصنوعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog