chalazal سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی

chalazal: سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی روزنامه های صبح تیتر یک روزنامه تاپ نیوز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شجاعی سوپر استار تیم ملی کشور عزیزمان ایران است/ پاسخ اعتماد مربی را دادم ، انصاری‌فرد

مهاجم ایرانی المپیاکوس راجع به حضور در ترکیب این تیم و مسعود شجاعی به صحبت پرداخت. 

شجاعی سوپر استار تیم ملی کشور عزیزمان ایران است/ پاسخ اعتماد مربی را دادم ، انصاری‌فرد

انصاری فرد: شجاعی سوپر استار تیم ملی کشور عزیزمان ایران است/ پاسخ اعتماد مربی را دادم

عبارات مهم : ایران

مهاجم ایرانی المپیاکوس راجع به حضور در ترکیب این تیم و مسعود شجاعی به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس دیشب (شنبه) موفق شد با درخشش کریم انصاری فرد ۴ بر ۳ پانیونیوس را شکست دهد. کریم انصاری فرد توانست دو گل جهت تیمش در این مسابقه به ثمر برساند تا گلزن ترین لژیونر کشور عزیزمان ایران در این فصل باشد.

شجاعی سوپر استار تیم ملی کشور عزیزمان ایران است/ پاسخ اعتماد مربی را دادم ، انصاری‌فرد

کریم انصاری فرد بعد از بازی با پانیونیوس راجع به این بازی، گفت : پیروزی بزرگ و خوبی برابر یک تیم سختکوش به دست آوردیم. پانیونیوس یکی از سخت ترین بازی های ما در این فصل بود. به همین خاطر می خواهم به هم تیمی هایم تبریک بگویم که توانستیم یکی از عالی ترین تیم های لیگ یونان را شکست دهیم. بعد از مدت ها به ترکیب ثابت تیمم رسیدم. خدا به من کمک کرد که دوران سخت حضورم را در المپیاکوس تحمل کنم. سخت تلاش کردم و خوشحالم که مربی تازه به من اعتماد کرد و من را به زمین فرستاد و من هم پاسخ اعتماد او را دادم. می دانستم که عالی ترین وقت در اختیارم است تا ارزش های خودم را نشان دهم. من در طی دو ماه گذشته کاملا از تیم کنار گذاشته شده است بودم و در حال حاضر این را اثبات کردم که از شرایط خوبی برخوردار هستم.

انصاری فرد در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: جهت یک مهاجم سخت است که دو ماه در ترکیب تیم قرار نداشته باشد و بعد از دو ماه او را به میدان بفرستند. شرایط بازی با شرایط تمرین تفاوت می کند. خوشبختانه مربی به خوبی از من حمایت کرد و من ۹۰ دقیقه خوب را داشتم. از سرمربی به خاطر اعتمادی که به من داشت تقدیر می کنم.

مهاجم ایرانی المپیاکوس راجع به حضور در ترکیب این تیم و مسعود شجاعی به صحبت پرداخت. 

مهاجم ایرانی لیگ یونان اظهار کرد: من نخستین بار به خاطر پانیونیوس به یونان آمدم و هنگامی که هم که به این تیم گل زدم خوشحالی نکردم. جهت هواداران این تیم ناراحتم ولی خوشحالم که وظیفه ام را به عنوان مهاجم المپیاکوس انجام دادم.

مسعود شجاعی هم دیشب یکی از گل های تیمش را از روی نقطه پنالتی برابر پانیونیوس به ثمر رساند. انصاری فرد در آخر راجع به شجاعی، گفت : شخصیت و کیفیت بازی مسعود مشخص هست. او بازیکن بزرگی است و هر لحظه تلاش می کند عالی ترین بازی ها را جهت تیمش و البته جهت تیم ملی انجام دهد. مسعود سوپر استار تیم ملی کشور عزیزمان ایران هست. من جهت او خیلی خوشحالم. او یک رهبر جهت تیم است و کاپیتان ما است و من امیدوارم او در زندگی شخصی و همین طور زندگی فوتبالی اش موفق باشد.

واژه های کلیدی: ایران | یونان | اعتماد | ایرانی | انصاری فر | کریم انصاری فرد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog