chalazal سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی

chalazal: سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی روزنامه های صبح تیتر یک روزنامه تاپ نیوز

گت بلاگز ورزشی خوشحالم از مسیر سخت عبور کردیم/ به پايان خوبى رسيديم ، منصوریان

سرمربی تیم استقلال در نشست خبری گفت :خوشحالم از مسير سخت عبور كرديم و توانستيم به پايان خوبى برسيم

خوشحالم از مسیر سخت عبور کردیم/ به پايان خوبى رسيديم ، منصوریان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوانعلیرضا منصوریان بعد از نایب قهرمانی استقلال در لیگ برتر، راجع به پیروزی تیمش برابر سپاهان گفت: خدا را شکر می کنیم که در این مسیر سخت از اول فصل عبور کرده ایم.همچنين تقدیر می کنم از هواداران که به ما اعتماد داشتند و بايد بگويم تمام این موفقیت ناشی از اعتماد هواداران به ما بود.

عبارات مهم : ستاره

وى ادامه داد :در روزهای سخت که هیچ وقت در فوتبال تمام نمی شوند، اطمینان این هواداران بعد از خدا پشت ما بود. در روزهای سخت ما را تنها نگذاشتند و به آنها خسته نباشید می گویم. آنها لایق عالی ترین ها هستند. امسال خیلی شرایط مشکل داشتیم و با وجود تغییرات زیاد توانستيم به پايان خوبى برسيم.
سرمربی استقلال راجع به مصاف روز سه شنبه تیمش عنوان کرد: بازی مشکل با التعاون داریم و با وجود پیروزی در بازی رفت، کار سخت هست.

وى ادامه داد :باید بسيار زیرک و باهوش باشیم و نمی خواهم احساساتی کار کنیم و بايد با أصول حرفه ای پيش برويم و به صدر جدول هم نیم نگاهی داشته باشیم. وظیفه گروه سوم یک روز سریعتر از ما روشن می شود و من امیدوارم که ذوب آهن حتما افزایش کند.

منصوریان راجع به فصل آينده گفت: اگر بتوانیم از گروهمان افزایش کنیم و پلی آف را هم پشت سر بگذاریم، سال ۹۶ سال خیلی خوبی جهت ما خواهد بود. به استخوان بندی تیممان دست نمی زنیم و حفظ ستاره ها اولویت ما هستند و با دو، سه عوض کردن می خواهیم سال بعد در این موقع یک گام بلندتر برداریم. یک راه زیاد نداریم و آن هم زحمت کشیدن است.

وى در پاسخ به این پرسش که شیرین ترین لحظه اش در فصل جاری چیست و اگر به گذشته برگردد کاری بوده که آن را انجام ندهد، گفت: اگر به عقب برگردیم، جلوی یکی، دو ایراد اساسی را می گیرم. مسیرمان را عوض کردن دادیم و به یک نقطه خوب رسیده ایم. دو، سه نقطه شیرین هم داشتیم. یکی بازی با السد بود که همه مردم کشور عزیزمان ایران بعد از بازی با خسرو حیدری خوشحال شدند و دومین نقطه عطف ما داربی برگشت بود. ضمن احترام به پرسپولیس، می دانستیم که فاصله کمی تا دربى داریم و سومی هم امروز بود. احساس کردم این سه، چهار دقیقه آخر در داخل زمین هستم. امروز ۸۵۰۰ متر در داخل محوطه فنی حرکت کردم و اگر این را حفظ کنم به وزن ایده آلم می رسم.

سرمربی استقلال راجع به پرسشها مالی تیمش اضافه کرد: ما یک سامانه داریم که مشمول بر حال تراکتورسازی و پرسپولیس هم می شود. ما با سامانه می توانیم به لحاظ مالی به شرایط خوبی برسیم و ستاره های خود را حفظ کنیم.

وی راجع به اينكه تيمش از نيمه دوم شروع به گلزنى مى كند عنوان کرد: خدا نکند اتفاقی در بازی با التعاون رخ دهد. یکی از دلایل این مسئله این است که بازی های ما خیلی فشرده است و از طرفى بايد بگويم اتیم ما هم به بازی های سهل الوصول نگاه می کند. تیم ما از دقیقه ۷۰ تا ۹۰ به حریفانشان چربش دارند و این نشان دهنده آمادگی تیم ماست. ما با شروع مسابقه باید هرطور شده است حریفانمان را کنترل کنیم و این عیبی که شما گفتید را باید تلاش کنیم برطرف کنیم.

منصوریان راجع به برنامه نقل و انتقالاتی تیمش و اینکه آیا فرشید باقری با ناراحتی زمین را ترک کرده، گفت: ما هر لحظه تلاش می کنیم به نقطه خوب برسیم. نسبت به شرایط تیممان به نقطه خوبی رسیدیم و راجع به لیستمان باید بگویم که خروجی ما خیلی کم است و شاید به عدد یک یا دو هم نرسد.

وى افزود :دو بازیکن مان یعنی چشمی و جپارف به تيم بر می گردند و احتمال خریدمان هم دو یا سه نفر خواهد بود. اینطور نیست که هر سال در بازار نقل و انتقالات خرید داشته باشید. حفظ ستاره ها و ساختار جهت ما مهم است و در دو، سه پست هم شاید نیاز به تقویت داشته باشیم. راجع به باقری هم باید بگویم که او آدم محکمی است و استایلش کلا محکم است و کمتر می خندد. او دو گل مهم جهت ما زده است و امروز به زمین که می رفت، دنبال این بودم که یک پاس گل بدهد. این گلی که زد ناشی از نگاه خاص خدا و خانواده اش به او بود. جهت او آرزوی موفقیت می کنم. او کلا چه ببریم چه ببازیم، نخستین نفر ساکش را بر می دارد و می رود.

ادامه دارد…

واژه های کلیدی: ستاره | استقلال | منصوریان | هواداران | علیرضا منصوریان | منصوریان | نشست خبری | استقلال تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog