chalazal سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی

chalazal: سیاسی روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی روزنامه های صبح تیتر یک روزنامه تاپ نیوز

گت بلاگز کرمان تدوین کتاب تاریخ عدلیه در کرمان

کتاب تاریخ عدلیه کرمان با همکاری شرکت اسناد و کتابخانه ملی در جنوب شرق کشور و بخش تاریخ دانشگاه شهید باهنر کرمان تدوین می شود.

تدوین کتاب تاریخ عدلیه در کرمان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ یدالله موحد، مدیر کل دادگستری استان کرمان ضمن اعلام این خبر در جلسه تعامل و هم اندیشی اطراف تدوین “کتاب تاریخ عدلیه در کرمان” اظهار داشت : تدوین کتاب تاریخ عدلیه در کرمان بایستی از غنای علمی مورد نیاز برخوردار باشد تا آیندگان بتوانند حتی در نقاط متفاوت دنیا مورد بهره برداری علمی قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه در هر برهه ای از از تاریخ،بحث عدالت وقضا دارای نقاط قوت وضعفی بوده است،گفت: بحث عدالت و قضا هم مثل مباحث سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی در طول تاریخ دچار تحولاتی شده است است وگاهی ساختار ها وگاهی مبانی عدالت دچار تغییراتی شده است است.

عبارات مهم : تاریخ

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان عنوان نمود: تدوین این تحولات در مقاطع متفاوت تاریخی کشور و به خاص در استان کرمان می تواند یک تجربه واندوخته ای ارزشمند جهت انجام کارهای پژوهشی و اجرایی جهت نسل های آینده باشد.
نماینده عالی قوه قضائیه تصریح کرد: ضرورت دارد با کمک و بهره گیری از متخصصین و تاریخ دانان استان یک اثر ماندگار و ارزشمند با غنای علمی اوج در حوزه تاریخ قضا در استان کرمان منتشر نماییم .
شایان ذکر است جلسه تعامل وهم اندیشی اطراف تدوین “کتاب تاریخ عدلیه در کرمان” با حضور مدیر کل دادگستری استان کرمان و جمعی از معاونان ،مدیر مرکز اسناد وکتابخانه ملی جنوب شرق كشور ( کرمان)،رئیس بخش تاریخ دانشگاه شهید باهنر کرمان،رئیس انجمن تاریخ کرمان و مولف کتاب در محل دادگستری کرمان برگزار گردید .
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: تاریخ | کرمان | تاریخی | دادگستری | موحد | تدوین کتاب | تاریخ عدلیه کرمان | رئیس کل دادگستری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog